Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Nga 0 Ne Infinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

BUM, po vin' vajzat
sonte jam me mini
jan' bomb fare me tanga dhe bikini..
se c'me hypin ethet kur kalojn' 1 nga 1
Hyn ti dhe ti dhe ti dhe u ben' 101

DJ.. Hey.. ngrie atmosferen
vajzat jan shume sexy sa na fiken dhe deren
k dal' jasht mode
s'na nge as Marijuana
kur ka p**** sa te duash nga rrethet dhe Tirana [TIRONA]

[?] Funky, bjonde, brune..
Atmosfera ideale per kete mbremje te shtune
Tani u paraqit shume me me paksi
Me goditje t'perqendruar ju uroj sukses
Mundest jan nga 0 der ne infinit..
Gjithcka eshte me e lehte me hallakatje dhe muzik
Ne nivelin e duhur me ne fund arritem
DJ jepi ritem rritem rrritem

Edhe per pak nuk vij
Ne kete marrezi qe kam filluar
me ritem dhe muzik
me kete cmenduri jam injektuar
te tjerat nuk i di
di qe vetja ime eshte frenuar
me ritem pa kufi
fundi mbetet loje
qe fundi nuk e di

Edhe per pak nuk vij
eeeh. aaahaaa ahhaa
me ritem dhe muzik
nananananananaaa
te tjerat nuk i di
jo nuk i di..jo nuk i diii
me ritem pa kufi
fundi mbetet loje
qe fundi nuk e di..

Hey jam edhe une
e boxi qe ben pune
volum DJ
jepi shume volum
Volum te c'akordohen dhe mendimet e fundit
syte me jan fiksuar ne linjat e minifundit
Mendjat rrotullsi dhe si ruleta Ruse
Ketu qe nga fundi botes
Festonka dje nje nuse
Vetem jn femrat
ne loje futen cunat
U ftillova ne njonen
ne kete loje si munda

Trupi im ka efekte
truri im ja ben BUUM
se ne kq sum e dum sa me sy ja bejm zoom
Fokusojme format
Qe tani jan leshuar
Kam humbur keq fare
atmosfera eshte terbuar
Jam krejt i hutuar dhe te tjerat nuk i di
qe une tek tu
pastaj tek ti tek ti tek ti
Hey, le te vin' te shperthejn' edhe deren
DJ, volum, ngrihe atmosferen..

Edhe per pak nuk vij
Ne kete marrezi qe kam filluar
me ritem dhe muzik
me kete cmenduri jam injektuar
te tjerat nuk i di
di qe vetja ime eshte frenuar
me ritem pa kufi
fundi mbetet loje
qe fundi nuk e di

Edhe per pak nuk vij
eeeh. aaahaaa ahhaa
me ritem dhe muzik
nananananananaaa
te tjerat nuk i di
jo nuk i di..jo nuk i diii
me ritem pa kufi
fundi mbetet loje
qe fundi nuk e di..


West Side Family - Nga 0 Ne Infinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga 0 Ne Infinit".
3. Video është e këngës "Nga 0 Ne Infinit", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0