Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

zemer smund ta kem nje femer qe nuk me njeh pertej parave nuk sheh ou zemer une e kam nje emer qe ka nje vler vetem do mbetesh kete her


ou zemer un e kam nje emer e kam nje bote timen qe se ndrroj me asnje tjeter ti je histori e vjeter dhe nuk dua te nxirrem e nuk di si ta them e aq me teper te shtirem me ty gjithqka e thjesht se ke vetem nje ..... llogari me 9 shifra ateher mbarove pun ti i plicon te gjitha behesh vertet ideale po sduron ky shpiriti im parandaj dukesh shum .....
etj ..

ref ; zemer

une kam nje emer ....

me spo i duroj kto kapricot e tua ka ca gjera tjera qe kan vler per mua pse vazhdon me shqecon pse me merr ne telefon pse me kte qe kam pram ti ngjanson mendon se je ti me mira po shshpirt gabon ateher pse nuk ndryshon ndaj harroj ti parat se nuk tpretendoj ty asgje nuk pot shkon por koha ty po te shkon tik tak po kalon zemer nuk e nuk he ta mbylli telefonin por kjo nuk te mjafton ti ke diken shpirt qe ta kem nr 20 as merin mos tja dish mjafton te ket vec lek me duhet te largohem me duhet tete le se kam nje tjeter femer aty ne shtart po me pret per ty me vjen vjen keq vertet me vjen shum keq


dhe pra ik tani erdhi koha te festoj me ni ndryshim nga ti un ni zemer te jetoj me nje tjeter femer qe kercen per mua ... edhe shpirtin ma ngroh hey me pelqen ... un vet nje mesazh nga muzika po ta them cdo gje nuk esht paraja pr per do si vlen

zemer smund ta kem nje femer ....etj ..


Ky tekst u dërgua nga  ferizaji


Nuk kemi video për këtë këngë.
West Side Family - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0