Më mbaj mend (për 1 muaj)

White Devil

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Fadil Mugleci
BIOGRAFIA: White Devil është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2009, Eleminimi & White Devil marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pyetjet Nje Pergjigje Kane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Fabiani

Natra

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Gjaksori

Arbinio

Lil Erdi

I Panjohuri

Dora

Tags: White Devil, Fadil Mugleci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet