A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
White OG

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: White OG është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2010, White OG publikon videoklipin "Live It Up"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Da LIGS

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

F-Boogie

Xhema Aka Jemayli

Rron KRZ

Bigg V

Bidaki

B-Bami

Agon Nimani

Fajt

Oran G

Lil Ami


Tags: White O.G

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019