Më mbaj mend (për 1 muaj)

White OG
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

White OG është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 15 Shtator 2010, White OG publikon videoklipin "Live It Up".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i grupit

Da LIGS


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet