Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Whitey

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Fatbardh Sahiti
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Whitey është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Whitey jeton ne Ferizaj. Kenga par e tij ishte Xan edhe Lean por pasi pa qe muzika tij po lypet ai vazhdoni me kengen Cobain, 2Xannys dhe N'Trap. Më datë 18 Qershor 2017, Whitey publikon videoklipin "Ball"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florid

Riky Bankroll

Nardy

R-Jan

Ligrit

Ndriqim Jonuzaj

Lum Aliu

Malik

MMG Babloki

Lony

Tags: Whitey, Fatbardh Sahiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet