Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Where You Are Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

I saw the news this morning
Saw your face accross the screen
And as I poured my coffee
I picked up a magazine

[Chorus]

But as I turned the page, and looked inside, there you were again
Oh these lonely times, they never seem to end -
You're too far
I know I should be there where you are

Today I did some shopping
Just had to clear my mind again
(I can't stop thinkin' 'bout cha)
I hopped into a taxi, seemed...
In a moment I was home... home again

[chorus]

Tossing and turning in my sleep
I can't make it without you, now
I'm gonna take the next plane out
I got to get to where you are
No matter how near or how far
Or then if you're a star
I know I should be there where you are

[chorus]Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente mbi këtë këngëWhitney Houston - Where You Are
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Where You Are".
3. Video është e këngës "Where You Are", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.