Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - You Give Good Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I found out what I've been missing
Always on the run
I've been looking for someone

[Chorus:]
Now you're here like you've been before
And you know just what I need
It took some time for me to see
That you give good love to me baby
So good, take this heart mine into your hands
You give good love to me
Never too much
Baby you give good love

Never stopping, I was always searching
For that perfect love
The kind that girls like me dream of

[chorus]

Now I, I can't stop looking around
It's not, what this loves all about
Our love is here to stay, stay

[chorus]Nuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - You Give Good Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Give Good Love".
3. Video është e këngës "You Give Good Love", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0