Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Joy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Joy
(recorded by Whitney Houston & Georgia Mass Choir)

Chorus
Joy, joy, my sweet joy
Joy, joy, down in my soul
Sweet, beautiful, soul saving joy
Oh!....Joy, joy, in my soul

Listen to the music, sound of the angels
Come and see the child who can make you whole
Lying in a manger, away from harm and danger
Oh!....Joy, joy, in my soul (2)

chorus

He's sent from up above, this special gift of love
He's sent from up above, this special gift of love
More prescious than silver or gold
He was sent this holiday, to take the pain away
Oh!....Joy, joy, in my soul (2)

Go tell it on the mountain, shouted from a valley
Tell 'em of the baby in swaddling clothes
Middle of renation, joy the celebration
Oh!....Joy, joy, in my soul......

Way down deep joy, unspeakable joy
I've got joy ... in my soul...
In my soulPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente mbi këtë këngëWhitney Houston - Joy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Joy".
3. Video është e këngës "Joy", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.