Wicked K
Wicked K

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Kristi KadiuBiografia

BIOGRAFIA: Wicked K është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2023, Wicked K publikon albumin "The Lab"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0