Më mbaj mend (për 1 muaj)

Will.I.Am

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • William James Adams, Jr.
 • Vendlindja:
 • Los Angeles 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Will.I.Am është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. William James Adams, Jr., njihet më shumë me nofkën will.i.am, raper amerikan, këngëshkrues, këngëtar, aktor, dhe producent. Will.i.am u bë edhe më shumë i njohur si themelues i grupit hip hop dhe pop The Black Eyed Peas, me këngëtaren e pop-it Fergie, raperin Taboo dhe apl-de-ap....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flo Rida

Ne-Yo

Nelly

Akon

Kanye West

50 Cent

Usher

Eminem

Josh Turner

Enrique Iglesias

Tags: Will.I.Am


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet