A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Willow Smith

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Los Angeles 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Willow Smith është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Willow Camille Reign Smith is an American singer, actress and dancer. She is the daughter of Will Smith and Jada Pinkett Smith, and the younger sister of Willard Carroll "Trey" Smith III and Jaden Smith. Smith made her acting debut in 2007 in the film I Am Legend and later appeared in Kit Kittredge: An American Girl alongside Abigail Breslin. She received a Young Artist Award for her performance. Apart from her acting, she launched a music car...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bea Miller

Yohanna

Floricienta

Natalia Oreiro

Gökçe Kırgız

Valerie Morales

Elena Ristevska

Rosario Montes

Marger

Ebru Destan


Tags: Willow Smith

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019