Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wirusi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Fidan Hamdiu
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Wirusi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Wirusi ndyshe quhet Fidan Hamdiu ka bere pjese ne grupin Street Brother's ku disa kenge kryesore jane: "Une erdha ti po shko", "Nje Nat Me Shi" etj. Ka bashkpunime me Ukin, Nardi G (Leonard Miftaraj), Niko, Takti G e me shume te tjere. Fidan Hamdiu i njohur si Wirusi tani me punon si Kontabilist dhe tanime eshte babai i nje djaloshi 3 vjeqar. Shkollen e mesme (ekonomin) e kreu ne Gjilan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kauzza

D-Komit

VZ

Monny

Miril

Izi

Krriki

L-Patriot

Explicit

Eki

Tags: Wirusi, Virusi, Wirus, Fidan Hamdiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet