Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Wirusi
  • Emri i Vërtetë:
  • Fidan Hamdiu
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Wirusi është këngëtar i njohur. Wirusi ndyshe quhet Fidan Hamdiu ka bere pjese ne grupin Street Brother's ku disa kenge kryesore jane: "Une erdha ti po shko", "Nje Nat Me Shi" etj. Ka bashkpunime me Ukin, Nardi G (Leonard Miftaraj), Niko, Takti G e me shume te tjere. Fidan Hamdiu i njohur si Wirusi tani me punon si Kontabilist dhe tanime eshte babai i nje djaloshi 3 vjeqar. Shkollen e mesme (ekonomin) e kreu ne Gjilan.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet