A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wisin Y Yandel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Wisin Y Yandel është një duo këngëtarësh i huaj shumë e njohur. Wisin & Yandel is a Puerto Rican reggaeton duo, composed of Juan Luis Morera Luna (Wisin) and Llandel Veguilla Malavé (Yandel). They started their career in 1998 and have been together since, winning several awards during that time. In late 2013, they announced to take a pause in their careers as a duo, after their Líderes tour. According to Yandel, they have not disbanded. In 1998, Wisin & Yandel participated in the album No Fear 3, produced by ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rio Roma


Tags: Wisin Y Yandel, Wisin & Yandel, Wisin, Yandel

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019