Më mbaj mend (për 1 muaj)

WNC - Joint The Basket Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ama pak joint ....me gishta ngoj tlen .... kthtu qi pi jointin per mos mi ni dhimt e mija .. i kom do pare qi ni njeri shum i keq pram mi lypi
e kom ni joint edhe ni cigare kurr mos se ta thej ftyren se ta boj kryt si ping pong me kqyr si mu kon king kong...........????.........jo se kena mi majt mend se un sjom qaq shum i trent............?...................................
bera dy tri hapa dhe menzi ja mrriva sdi seq me ndodhi dhe me kapi dhimta ne skaj te fushes un u strehova e nxorra nga xhepi dhe e tymova kur e nin shokt e mi te gjith at tim te gjith mu drejtuan lena kani tim u largova sa ma larg qet mos me afrohen e kishin zakon ata te mos durohen

reF: JOINT BASKET ??????????
tash prej meje prit per dit basket ma shum ???? mikrofoni ja nis me qit shkum


Ky tekst u dërgua nga Gangstar HahhaWNC
Publikimi: 01/12/1998


WNC - Joint The Basket
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Joint The Basket".
3. Video është e këngës "Joint The Basket", por nuk këndohet nga WNC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga WNC:


Komente 1