Më mbaj mend (për 1 muaj)

WNC - Rap Rugova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eeeeeeeeeeeeej kthehuni tan ndigoni tan qa kem me iu than
Neper pejen ton neper rugoven qe mbulon
Per vetveten per t'verteten, per aktinn e tret, per zero prejse zero zero shkije qe jon met
Per qestin e per clestin qe pa qare keni me ndi edhe ren e ri shqiptar qe kur thirrin WNC


Ky tekst u dërgua nga NuhyWNC
Publikimi: 03/12/2000


WNC - Rap Rugova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap Rugova".
3. Video është e këngës "Rap Rugova", por nuk këndohet nga WNC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga WNC:


Komente 0