Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

WNC - Çdo Mëngjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çdo Mëngjes".
3. Video është e këngës "Çdo Mëngjes", por nuk këndohet nga WNC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

WNC - Çdo Mëngjes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Albanian Hip-Hop Vol.6"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2008

2008-07-13T17:41:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çdo Mëngjes" kënduar nga WNC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Master-L - Çdo Mëngjes

(BiGG STOP)
Spo di qfar fore me dashni ty me ta shpreh du me majt ngrohtsin qe dikur ekom ndjeh edhe sa koh ka me kalu tu prit edi qe ki me ardh amo kur sjom tu dit pa ty spo muna mungesa o ka mlendon hajde se tpres edhe zemra shum o ka tdon edi qe tmungoj edhe ti m'mongon tjerat skan vend buzqeshja ty takon edi mir ka me kalu koh e e gjat qe na te 2 kena me jetu rahat me kriju murin qe kerkushh sun e mrrin met thon qe tduu teper edhe bota le ta din e qdo mengjes un du mu qu me ty po du met thon nsy dashnin qe kom per ty edhe rrespektin e madh kom me ta dhon edi qe sje rahat edhe koha po kalon.

(Ref.)
(Qdo mengjes po du mu qu me ty po veq dashni pa rrena ma ty edhe kohen po du me ty me nal po du qdo buzqeshje ti mu me ma fal)

(Master-L)
qe sa koh tu prit ndjenjat mu kan fik jeta jem je ti press mu kon po sjom tu dit qka o ka ndodh pse ndashni kem penges menen ekom te ti tjera sene shkojn nharres kena mu kon perfekt nese e shtrengojna doren po du kur jom me ty meniehr me nal oren po du me ty me jetu qdo pjes tjetes nuk muna me ta shprehh ndjenjen qe ekom mes fletes un vazhdoj me tndjeh zemra hala per ty mrreh qdo minut qe po ma jep deri nfund prap kom me ndjeh se muj me thon qe sja vlen me kon me ty ti je ajo e thjeshta qe dikur mdhe dashni esot tmungoj hala ma shum ti mu hala vrehet mungessaa qetsia nkraht etu thojn veq 1 engjull ti je kon te dy kraht jeten ekisha dhon edhe 1 her met pas ngat.

(Reff)
(Qdo mengjes po du mu qu me ty po du weq dashni pa rrena me ty edhe kohen po du me ty me nal po du qdo buzqeshje ti mu me ma fal)

(BlooD)
Prej teje prap merdh 1 shej e un i mbylla syt ti se din hala tndjej se zemer tvran jena dyt edin skam nevoj me ta cek po jetoj larg teje bile doreen pa ta prek pe qoj 1 got le tjet e fundit per sot fajtor let mesim dyt edhe pse faji osht i jott inati tjerve neve na boni me lot thash bejb bone zemren guri edhe dujem fort aroma jote mvjen ka tsillna jom tu tpremen athu a bohmi bashk athu ajo ala mndien ej lumturi nashta sot je elumtur me tjeter kon amo zemer si un sun gjon pse mke lon e bor e bardh bjen eti nuk vjen e shiu mka bo qull tu tprit te i vjtri vned
luftova shum po gjithqka ke e kot per me tpas ty prap e qoj edhe ni gott...

(Ref.)
Linda,Asllani

Qdo mengjes po du mu qu me ty po weq dashni pa rrena me ty edhe kohen me ty po du me nal po du qdo buzqeshje ti mu mema fal.

Parashqevi Simaku - Çdo Mëngjes

Çdo mengjes vjen e pershendet
Si agimi mirmengjesi
Sjell plot me drite
Shoqeron ajo njerezine

Eshte mes nesh eshte ne çdo gezim
Ne çdo vend ne çdo rruge te re
Eshte tek une
Eshte tek ti ne zemren

Dashuri tradhetare mbi njerezit troket
Edhe tingujt ne zemrat tona zbret
Plot me zemren qe rreh bashke me kengen e re
Bashke me diten qe nis plot me diell qe lind

O dashuri

Ref...x2
Ashtu si permbi bore
Pranveren lajmeron nje manushaqe
Ashtu gezimi yne çka ne zemer
Per ty çel ne paqe

Dashuria jone qe zemrat ndjejne
Te rrahin bashke te ecin bashke
Eshte gezimi yne e ardhmja jone
Eshte kenge e re e jetes sone

Çdo mengjes vjen e pershendet
Si agimi mirmengjesi
Sjell plot me drite
Shoqeron ajo njerezine

Eshte mes nesh eshte ne çdo gezim
Ne çdo vend ne çdo rruge te re
Eshte tek une
Eshte tek ti ne zemren

Dashuri tradhetare mbi njerezit troket
Edhe tingujt ne zemrat tona zbret
Plot me zemren qe rreh bashke me kengen e re
Bashke me diten qe nis plot me diell qe lind

O dashuri

Ref...x2
Ashtu si permbi bore
Pranveren lajmeron nje manushaqe
Ashtu gezimi yne çka ne zemer
Per ty çel ne paqe

Dashuria jone qe zemrat ndjejne
Te rrahin bashke te ecin bashke
Eshte gezimi yne e ardhmja jone
Eshte kenge e re e jetes sone


Më Shumë Këngë Nga WNC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë