A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X Factor Albania

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: X Factor Albania is a popular talent show. Talent Show me i suksesshem ne bote, “X FACTOR” vjen ekskluzivisht ne TVKlan nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Eshte absolutisht formati me i ndjekur i momentit qe prodhon yje ne muzike, ne me shume se 50 shtete te botes, duke u renditur si programi me I shikuar ne Prime-Time ne secilin vend me shifra rekord. Harrojini programet e meparshme te talenteve muzikore qe jane bere ne Shqiperi, prisni “X Factor Albania”, sepse per here te pare vjen e...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Star Academy Albania

Ethet E Së Premtes

Albanian Star

Voice Of Albania

Gjeniu I Vogel

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Shkodra Fest

Polifest

Nota Fest


Tags: X Factor Albania, X-Factor Albania, X-Factor, X Factor

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019