Më mbaj mend (për 1 muaj)

X (Shkëlqim Ravja)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Shkëlqim Ravja
BIOGRAFIA: X (Shkëlqim Ravja) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Maj 2015, X publikon videoklipin "Cross The Universe". Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Në vitin 2015, X publikon albumin "Mbret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Mbret (2015)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: X, Shkelqim Ravja

Komente 0