Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

X-Style

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
 • Emri i Vërtetë:
 • Orhan Shaniu
 • Vendlindja:
 • Brrut-Dragash 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: X-Style është një këngëtar. Emri i vertet Orhan Shaniu ne moshen 14 vjeqar ka filluar te merret me muzik. Reperi me i ri e me i sukseshem u zgjedh ne Vendin ku ai u rrite (Opoj). I frymezuar nga e kalumja,nga gjerat qe e ka sprovuar jeta dhe askend nuk e ka pas mbeshtetje dmth qe deri ku ka arritur,ka arritur pa ndihmen e askujt! X-style nuk e ka te percaktuar se qfare muzike kendon,po ate qe e ndjen e thote nepermjet kenges... Kur i mbushi 16 vjet jeta prap e sprovoj d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

17 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

P-Don

Blackhell

T-One

Philipsx Tell'em

Tossi G

Zone'x

Lil Genius

Naixx

Mc'boss

The-Big

Tags: X-Style, X Style, Orhan Shaniu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet