A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xasio Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Xasio Creative është një video produksion shumë i njohur. Xasio Creative është një produksion mjaft profesinal. Xasio realizon videoklipe muzikore si dhe marketing. Ndër videoklipet e tyre më të mira cilësohet klipi "Jeto" nga Soni Malaj & Aldo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Manti

Trace Media

Men Media Pictures

Black Fish Entertainment

Donjeta

Sharri

Gramafon

Arboni

Emra

Blero Ent


Tags: Xasio Creative

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019