Xemi Hasrama
Xemi Hasrama

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Xemi Hasrama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 5 Prill 2011, Xemi publikon videoklipin "Hena Genjeshtare". Teksti i këngës u shkrua nga Ilir Hoxha. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 28 Prill 2012, Xemi publikon videoklipin "Tegluila Party". Më datë 2 Korrik 2012, Artan Kola & Xemi publikojnë videoklipin "Potpuri Elbasanase". Më datë 31 Mars 2013, Xemi publikon videoklipin "Dashnin Ta Kam Fal". Më datë 9 Maj 2013, Xemi publikon videoklipin "Shiko, Sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0