Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni Nuredini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Xeni Nuredini është një këngëtar.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Xeni Nuredini

Komente 0