Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8

Xeni (Shkelzen Jetishi) 
Ti Në Zemrën Time  (2011) 

 Kastrati

Editors:    arsimdiber

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019