A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni - Kallma Cigaren


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2012

2012-10-09T07:23:10

Song from the album:

"Këngë Të Shpirtit"


Kallma cigaren paj c'ka te kallzoj
Me ma idhnu nenen gjuhen ta shkurtoj
Prej merakut tand zemra po me gufon

Une nenen tende nuk do ta idhnoj
Do ti qes kafe caj me limon
Prej merakut tend zemra po me gufon

Dita me vjen mire qe do jeni ne Prishtine ne kete vere por
une do kendoj kete keng per here te pare ne rruget e Tiranes!

Shi do bie ne Tiran nga malli yne qielli do qan
Do jam e dehur nga pija apo nga dashuria
Une ec por kembet nuk do me mbajn


Lyrics submited by  Valon
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019