A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni - Dashnor Ty Tu Bana


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T18:05:52

Song from the album:

"Gezuar Me Xenin"


Dashnor tu bona,une ty moj lule,rrezet si hana n'zemer q`ma ngule...
Rrezet si hana n`zemer q`ma ngule...

Me shoqet tua rruges kur kalojshe,
deshta me t'fol moj,por goja s'me punonte..
Deshta me 'fol moj,por goja s'me punonte...

Qani motra, qani bija se s'po qajn kto syte e mija.
Janë verbuar, janë verbuar o nga dashunija.
Qani motra, qani bija se s'po qajn kto syte e mija.
Janë verbuar, janë verbuar o nga dashunija.


Lyrics submited by Fionas.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019