A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Oh Kandill Kandill Garipi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/09/2014

2014-09-13T17:51:07

O Kandill, Knadill Garipi
Qka Ke ti Qe Spom Bon Drit
Qka Ke ti Qe Spom Bon Driit
Oh Shum Sefane Do ta Bojm Na Sonte
Sa Tna Qel e lumja Drit e Hajde
Oh Shum Sefane Do Ta Bojm Na Sonte
Sa Tna Qel e Lumja Drit

Oh Jorgan Jorgan Oh I Ngushte
Gjith Vija Vijaa
Gjith Vija Vijaa
Sa Ke Nata Lalo Qysh Smi Mblove
SHpatllat e Mija E Hajde
Sa Ke Nata Lalo Qysh Smi Mblove
Shpatllat e Mija

Mas Tengjeres Lal Mas Kapakut
Ftyra Jote S'drit Dynjan
Ftyra Jote S'drit Dynjan
Oh Shyqyr Zotit Lalo Që Mka Fal-e
Falmi se Smke Ku Qon
Oh Shyqyr Zotit Lalo Që Mka Fal-e
Falmi se Smke Ku Qon

Dashnin Tone Kurr Se Harroj
Deri Sa Tjem GJall
Deri Sa Tjem GJall
Oh Dhe Ne Vorre Un Kur Do Te Mblohem
Mu Per Ty Do Tme Vjen Mall
Oh Dhe Ne Vorre Un Kur Do Te Mblohem
Mu Per Ty Do Tme Vjen Mall


Lyrics submited by Patrik Radogoshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019