Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Bien Tri Dahire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bien tri dahire moj nanoo te triat njisoooooj
a e din moj nana ime se un nuse shkoj
a e din moj nana ime se un nuse shkoj

Edhe ti me shkofsh o moj biee te qofsht rruga maaaar
Tu erzit gjergjefi moj bie tuj mi ba qorap
tu merzit gjergjefi moj bie tuj mi ba qorap

Edhe si gjith shoqe moj nane nuse do te shkooooj
teri sa te jem gjall oo moj nane fjalet sti harrooj
teri sa te jem gjall oo moj nano fjalet sti harrooj


Ky tekst u dërgua nga Ximi

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Bien Tri Dahire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bien Tri Dahire".
3. Video është e këngës "Bien Tri Dahire", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0