A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jallah Mor Bilbil


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/04/2012

2012-04-06T17:17:58

Song from the album:

"Hitet Xeni"


Jallah Mor Bylbyl o qe po knon
n'Gjakov ( ref x2

o mka marr malli veq me ty me fol ( ref x2)

Per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiiiiii dogje mori

Jallah mor Bylbyl o qe po knon
Tiran (ref x2 )
o mka marr malli veq per zanin
tan (ref x2 )

o per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiiiiii dogje mori
( ref x2 )

Jallah mor Bylbyl o qe knon
Kaqanik (ref x2)
o mka marr malli du met zan
arshik (ref x2 )

per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiii dogje mori
( ref x2 )

oooo Jallah mor Bylbyl o qe
knon pa pushu ( ref x2 )

Jallah mka marr malli me ty
me u taku (ref x2 )

oo per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiii dogje mori
( ref x2 )


Lyrics submited by Xen'
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019