Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Napoleoni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Kurorë Dashurie"

Komente

Asnjë Koment

07/11/2009

2009-11-07T00:00:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Napoleoni" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vizion Band. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jalla opa jall dipi dipi opa.
Jalla opa jall dipi dipi opa.
Kush kercn napoleoni,kush kercen napoleoni.
Ja ban qefin njanit ,ja ban qefin njanit.
O mari maria faqet gurabia,o mari mariana faqet me nishana.
O mari maria faqet gurabia,o mari mariana faqet me nishana.

Jalla opa jall dipi dipi opa.
Jalla opa jall dipi dipi opa.
Lujam moj luma belin,lujam moj luma belin ta falalalqemelin,ta falalalqemelin.

O mari maria faqet gurabia,o mari mariana faqet me nishana.
O mari maria faqet gurabia,o mari mariana faqet me nishana.

Jalla opa jall dipi dipi opa.
Jalla opa jall dipi dipi opa.
Kush e bon haremin,kush e bon haremin.
qunat e kti veni ,qunat e kti veni

(2*her)
O mari maria faqet gurabia,o mari mariana faqet me nishana.
O mari maria faqet gurabia,o mari mariana faqet me nishana.Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet