Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Lujma, Lujma Doren Mbi Dore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Lujma lujma ah doren mbi dore
per fejes o ta kam ble ni ore oooooo
Ta kam ble moj oren me zinxhire
Qe te dukesh oj nuse ma e mire
oooooooooo
Qe te dukesh oj nuse ma e mire oooooooooo

Lujma Lujma ah doren mbi dore
per fejes o ta kam ble ni ore oooooooo
ta kam ble moj oren me zinxhire
por te bahesh oj nusja ma e mire
porr te bahesh oj nusja ma e mire ooooooooooo :)


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Lujma, Lujma Doren Mbi Dore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lujma, Lujma Doren Mbi Dore".
3. Video është e këngës "Lujma, Lujma Doren Mbi Dore", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0