Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - M'agoj Dita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

m'agoi dita breg nji ai prroni
ka nis dielli me rrezu
eni shoke ju m'shikjoni
delet fushes tuj blegru

ngjoj bylbylat n'kup te qiellit
kah kenojshin si perher
dhe bariu me kangt e fyllit
ja thot mir se vjen pranverë


Ky tekst u dërgua nga Shkelchim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - M'agoj Dita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'agoj Dita".
3. Video është e këngës "M'agoj Dita", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0