Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Nje Barake Me Drrasa T'vjetra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nji Barak-e Me Drasa T'vjetra
Dhe Me Vinin Vasha T'reja

Nji Barak-e Me Drasa T'vjetra
Dhe Me Vinin Vasha T'reja
Nuk i Shihen Syt e Ballit Nga Qarqafi Ferexheja
Nuk i Shihen Syt e Ballit Nga Qarqafi Ferexheja

I Thon Hoxh Por Hoxh Nuk Ishte
Nuk Thret Ezan Nuk Thret Jaci

I Thon Hoxh Por Hoxh Nuk Ishte
Nuk Thret Ezan Nuk Thret Jaci
Gjith Diten Tu Pi Raki Bon Hajmalit Per Bukuri
Gjith Diten Tu Pi Raki Bon Hajmalit Per Bukuri

Nji Barak-e Me Drasa T'Vjetra
Aty Rrin Nji Burr i Gjat

Nji Barak-e Me Drasa T'Vjetra
Aty Rrin Nji Burr i Gjat
Aj Ban Zarfa Edhe Letra Me T'vertet Ja Ka Zanat
Aj Ban Zarfa Edhe Letra Me T'vertet Ja Ka Zanat


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Nje Barake Me Drrasa T'vjetra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Barake Me Drrasa T'vjetra".
3. Video është e këngës "Nje Barake Me Drrasa T'vjetra", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0