A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Vetem Leku


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/04/2013

2013-04-18T18:32:05

Mirmengjesi, Interesi
Gjithmon Paska Qen Kështu
Veq Nji Djal i Marrë Si Unë Nuk e Ka Besu
Shum Shok Unë i Kam Pas
Me Ta Jam Betu Në Jet
i Kam Pas e i Kam Qeras
Tani Vet Kam Mbet
Ah Më Ndihmoni Ju o Mjek
Se Më Dhemb Kjo Kok
Kur Mbetet Njeriu Pa Lek
Mbetet Dhe Pa Shok
Qdo Gjë Shitet
Qdo Gjë Blehet
Qdo Kush Mund Te Jesh
Me Lek e Me Dashuri
Djalo Mund Ta Blesh
Me Ndihmoni Ju o Mjek
Se Më Dhemb Kjo Kok
Kur Mbetet Njeriu Pa Lek
Mbetet Dhe Pa Shok
Qdo Gjë Shitet
Qdo Gjë Blehet
Në Kët Jet Të Shkret
Vetëm Leku, Vetëm Leku
e Qon Ujin Përpjet


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019