Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kur Permendi Emrin Tend  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/06/2009

2009-06-18T17:27:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Permendi Emrin Tend" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kur permendi emrin tend
bota eshte e imja
thurma kengen ta kendoj
me ndali bjondina (2x)

asaj zemren une ja fala
i fala gjithe cka pata
edhe shpirti sikur sefa
s'na ndajke as nata (2x)

te lutem mos u largo
kam nje zeme qe te do
edhe pse une s'to te martoj
deri ne vdekje z'do te harroj (2x)Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet