Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kur Te Pash Moj Lujla E Bardhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

kur te pash moj lulja e bardhe lujlja e badhe plot me ere(x2)

ne me daq moj sa t´kam dashte mos me len vetem n´pranver(x2)

e hajde moj un te du besa moj shum o te du dogje veten me fike mu hajde me fike mu(x2)

a sma fal pak dashunine e me thuj se un o te du(x2)

po te lutem lujla ime dil n´dritare mem shikju(x2)

hajde moj un te du besa moj shum o te du dogje veten me fike mu hajde me fike mu(x2)

gazel ..

tash na vjen o muji i majit muji i majit plot gjelbrim (x2)

zemren time do ta fali ty dashnore plot gezim (x2)

hajde moj un te du besa moj shum o te du dogje veten me fike mu hajde me fike mu(x2)


Ky tekst u dërgua nga Niki

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kur Te Pash Moj Lujla E Bardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Pash Moj Lujla E Bardhe".
3. Video është e këngës "Kur Te Pash Moj Lujla E Bardhe", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0