A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ishalla Nuk Po Bie Shi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hajde Luj"


DO UNAZE APO GJERDAN
DO TI BLEJ PER DASHURI
MOS I DON TE DYJA BASHK
VETEM NJONA SKA KUPTIM
ME KERKOVE GJITHe DYNJAN
THOJSHE JO S'TA DI SHPIN
CKA TKAM DASHT TI ME KE DHAN
TE KAM THAN QE NE FILLIM

ISHALLA NUK PO BJEN SHI
KUR TE VI TEK TI MET MARR
paske KE KRUJT TENGJERE TI
AH medet KAm ME U LAAAAG

I KAM BLE TE DYJA BAAASHK
KAM HARRU ME TE BLE SHAMI
KUR TE DALIM KE ME QAJT
QE TI FSHI 2 SYT E ZII
ME KERKOVE GJITHe DYNJAN
THOJSHE JO S'TA DI SHPIN
CKA TKAM DASHT TI ME KE DHAN
TE KAM THAN QE NE FILLIM

ISHALLA NUK PO BJEN SHI
KUR TE VI TEK TI MET MARR
paske KRUJT TENGJEREn TI
AH ME DET KA ME U LAAAAG


Lyrics submited by King Diti Muki 007   vanny
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019