A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ka Ra Dielli Ka Ra Hana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2011

2011-07-20T11:29:00

Këngë e albumit:

"Ti Në Zemrën Time"


ka ra dielli ka ra hana
ne medis te oborrit ooo
ka ra dielli ka ra hana
ne medis te oborrit ooo
nuk eshte dielli nuk eshte hena
por vjen nusja e bukur ooo
nuk eshte dielli nuk eshte hena
por vjen nusja e dhendrrit ooo

ka ra dielli ka ra hana
ne medis te odes ooo
ka ra dielli ka ra hana
ne medis te odes ooo
co moj nuse vellon ooo
per hater te vjerres ooo
co moj nuse koken ooo
per hater te vjerrit ooo

boni te gjithe marshalla
po vjen nusja per disha
boni te gjithe marshalla
po vjen nusja per disha

hape deren krah me krah
bon moj nuse temena
ban moj nuse temena
per hater te dhonderrit ooo


Ky tekst u dërgua nga Adonis Deliu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019