Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Eja Dhander Shtylle E Shtepise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Eja dhonder shtyll e shtepis (2x)
O hiq rrobet e becaris (2x)
Vish rrobet e dhonderis(2x)

E becarnin ta qajsh me lot
E nusja re u dashsh ma foo

E nusja re moj nusja re (2x)
O te shkojn lot rëke rëkeee (2x)
Eja mor dhonder mi fshinee (2X)
Oh me shamin e xhepit ee (2x)


Ky tekst u dërgua nga Vjollca Halili Shkup


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Eja Dhander Shtylle E Shtepise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Dhander Shtylle E Shtepise".
3. Video është e këngës "Eja Dhander Shtylle E Shtepise", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0