A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Dora Jote T'u Praroftë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T17:32:55

Dora jote tu prarofte
o koft e plote pergjithmon
o arshikut o po i derdhen lotzit
shpirt more vetullat hilall
all me sy e vetulla edhe qepall
o besa m trete pom ban me hall

te kam dasht edhe te due
o itikati nau maru
o a pom pret shpirt a shka po thue
shpirt more vetullat hilall
all me sy e vetulla edhe qepall
o besa m trete pom ban me hall

Zemra arshikut si gastare
o ajo prishet me i gjys fjale
o a pom pret shpirt a shka po thue
shpirt more vetullat hilall
all me sy e vetulla edhe qepall
o besa m trete pom ban me hall


Lyrics submited by Bajram Morina Malësi e Vogël - Rahovec
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019