A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ti Ku Ke Moj Ajshe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2013

2013-02-11T17:14:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ku Ke Moj Ajshe" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Këngë Dasmash. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: Ti ku ke moj Ajshe, te molla? :I
I: Te molla, aman te molla? :I
Ref.:
I: Ti te molla shkojshe,
Molla t’ambla hajshe.
Dashnorin mendojshe,
Shumë e dashurojshe. :I
Ti ku ke moj Ajshe, te dardha?
Te dardha, aman te dardha?
Ref.:
Ti te dardha shkojshe
Dardha t’ambla hajshe
Dashnorin mendojshe
Shumë e dashurojshe.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019