A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jete O Jete


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/11/2013

2013-11-30T22:19:14

Song from the album:

"O Jetë O Jetë 1"


Me ty nisi dashnija e , na lindi xhelozija a a
Me ty e kuptova jeten te miren dhe te keqen
Tani vetem em ka mbet po, jetoj dy jete
En njonen isha mbret , e nje tjetren per gazep.

Reff:
O jetë o jetë o , sa shume kam vujt
Atë qe e deshta , sdita mi rujt
O jetë o jetë sdi pse jemi nda !
Atë qe deshta nuk mujta mi marr

Dy jetë i kam jetu, veq një e kam shiju
Jeten qe e kisha me ty , sa kisha dasht mi kthy
I mjeri vet kam mbet , po i jetoj dy jetë
Një njanen isha mbret e tjetren per gazep

Reff:
O jetë o jetë o , sa shume kam vujt
Atë qe e deshta , sdita mi rujt
OOOOooo jetë o jetë sdi pse jemi nda !
Atë qe deshta nuk mujta mi marr

Pa ty oj zemer,jetoj në ketë dynja
Pa ty as zemra , as zemra smë duhet ma !
Pa ty , pa zemer jetoj tash ne kete jetë
Se zemren ty ta fala e tash tek ty ka mbet.

Reff:
O jetë o jetë o , sa shume kam vujt
Atë qe e deshta , sdita mi rujt
OOOOooo jetë o jetë sdi pse jemi nda !
Atë qe deshta nuk mujta mi marr


Lyrics submited by Armira007
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019