A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Prej Prokuples Deri Ne Nish


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/09/2014

2014-09-15T03:32:56

Oh Prej Porkuples More Aman Deri Ne Nish-e
Oh Mbushen Fushat Me Dervish-e
Oh Dervishet Oh Po Falen Eh More
Bajraqet Nuk Nalen
Ej Aman Dervishet Oh Po Luten Eh More
Bajraqet Oh Po Nguten-e

Oh Maliq Pasha More Maliq Pash Pustina
Oh i Ka Mbush Fushat Me Kaptina
Oh Bini Shok-o Sabirit e More Per Hater Oh T'Zeqirit
Ej Aman Bini Shok-o Sabirit Eh More Per Hater Oh T'Zeqirit-e

Zongjyle, Zongjyle, Zongjyle Sulltana
Zongjyle, Zongjyle, Zongjyle Sulltana
Bir-o Hajde, Hajde Ti Te Nona
Bir-o Hajde, Hajde Ti Te Nona

Ju-Bu-Bu, Ju-Bu-Bu
Oh Se Q'boka Ky-e
Ju-Bu-Bu, Ju-Bu-Bu
Oh Se Q'boka Ky-e
S'paska Pa Oh Dynja Me Sy
S'paska Pa Oh Dynja Me Sy


Lyrics submited by  PatrikRadogoshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019