Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Qyqja E Beharit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Xeni Live 2015"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2015

2015-07-21T14:47:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyqja E Beharit" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Mema. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kno mi qyqe-e
Se po vjen behari-i
Qi ra zjarri-i
Qu dogj sta-ijani .Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet