Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Në Gëzemie e Sebepe
Gjith Andej Kudo Që Shkoj
Un Gjakovën Marr Me Vete
Dhe Për Të Gjithmon Këndoj
Ma Don Shpirti Ma Don Zemra
Qefin Borxh Mos Me Ja Lan
Le Të Marri Flak Taverna
Ti Shkoj Tymi Në Tavan

Gjakovar Më Lindi Nëna
Gjakovar Kam Qef Me Vdek
Dhe Nga Zemra Buron Kënga
Brez Pas Brezi Amanet
Sa T'kem Frym e Sa T'jem Gjall
Për Kët Vend Un Do Këndoj
Dhe Parisin Me Ma Fal
Me Gjakovën Nuk e Ndrroj

Në Gëzemie e Sebepe
Gjith Andej Kudo Që Shkoj
Un Gjakovën Marr Me Vete
Dhe Për Të Gjithmon Këndoj
Ma Don Shpirti Ma Don Zemra
Qefin Borxh Mos Me Ja Lan
Le Të Marri Flak Taverna
Ti Shkoj Tymi Në Tavan

Gjakovar Më Lindi Nëna
Gjakovar Kam Qef Me Vdek
Dhe Nga Zemra Buron Kënga
Brez Pas Brezi Amanet
Sa Tkem Frym e Sa T'jem Gjall
Për Kët Vend Un Do Këndoj
Dhe Parisin Me Ma Fal
Me Gjakovën Nuk e Ndrroj

Oh Ju Shokt e Miqt e Mi
Një Dolli Për Ju e Kam
Ju Me Verë e Raki
Un Dollin e Ngreh Ne Kamb

Gjakovar Më Lindi Nëna
Gjakovar Kam Qef Me Vdek
Dhe Nga Zemra Buron Kënga
Brez Pas Brezi Amanet
Sa Tkem Frym e Sa T'jem Gjall
Për Kët Vend Un Do Këndoj
Dhe Parisin Me Ma Fal
Me Gjakovën Nuk e Ndrroj


Ky tekst u dërgua nga  PatrikRadogoshi

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj".
3. Video është e këngës "Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 2