Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Do Ta Tres  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

23/06/2017

2017-06-23T15:43:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Tres" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet