Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelzen Jetishin - Ka Një Mot E Gjysëm Viti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Shkelzen Jetishin & Eli Fara"

Komente

Asnjë Koment

08/08/2018

2018-08-08T12:51:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Një Mot E Gjysëm Viti" kënduar nga Shkelzen Jetishin.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkelzen Jetishin i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet