Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe R&B. Më datë 18 Korrik 2017, Xhani publikon videoklipin "Oh Mama", në bashkëpunim me FBA. Më datë 22 Shkurt 2018, Xhani publikon videoklipin "Panamera". Më datë 24 Maj 2018, Xhani publikon videoklipin "Unikat". Më datë 26 Korrik 2018, Xhani publikon videoklipin "Baby Mach Langsam". Më datë 27 Shtator 2018, Xhani publikon videoklipin "Auf Adrenalin". Më datë 18 Tetor 2018, Xhani publikon videoklipin "Tiki Taka". Më datë 24 Janar 2019,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Burim Kastrati

Orhan Zeneli

Agon Nimani

Chika

Viagra

Alban Emiri

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Niku

Demir Zena

Tags: Xhani, Primera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet