Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Gurbeti Na Ndau Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o bilbil qe fluturon nje leter asaj ja qon me tregu se e dashuroj dhe prej mendjes smund t'largoj(x2)
o gubet qofsh mallku pse s'na lave me u bashku dashuris ne t'ja fillojm por na ndave pergjithmon ( x2)
Shkove u trete n'der te huaj dhe me le qe te vuaj t'vetmen shpres e kam tek ti kthehu t'utem dashuri.
O gurbet qofsh mallku pse s'na lave mu bashku dashuris ne t'ja fillojm por na ndave pergjithmon (x3)


Ky tekst u dërgua nga  argjenta

Xhavit Avdyli - Gurbeti Na Ndau
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti Na Ndau".
3. Video është e këngës "Gurbeti Na Ndau", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 1